Стоматологія Dent Art пропонує високоякісний спектр послуг по лікуванню зубів в Ужгороді та профілактиці захворювань ротової порожнини. Лікування карієсу методом пломбування або ексклюзивного мікропротезування, лікування пульпіту(запалення «нерва») та його ускладнень з використанням ротаційної системи Endo-Express, лікування галітозу (неприємного запаху), гінгівіту, пародонтиту та спектр профілактичних заходів спрямованих на їх попередження.

Консультації в Ужгороді при лікуванні зубів

Будь яке лікування починається з консультації, що супроводжується візуальною підтримкою інтраоральної камери, такий підхід забезпечить для Вас правильне бачення та розуміння кожної конкретної ситуації.

Інструментарій що використовується нами при лікуванні зубів абсолютно стерильний. Це забезпечується використанням сертифікованих дезінфікуючих засобів та проходженням повного режиму термостерилізацїї, після чого стерильний інструментарій зберігається в ультрафіолетовій камері.

Лікування зубів у стоматологічному кабінеті "Dent Art" допоможе Вам почуватися спокійно і впевнено, а головне — забезпечить надійний і довготривалий результат для Вашої посмішки.

ЛІкування

Протезування зубів

Коли значна частина зуба зруйнована, або ж взагалі зуб відсутній, відновити зубний ряд стає можливим лише за допомогою протезування зубів в Ужгороді.Стоматологічне протезування — це процес відновлення зруйнованого або заміщення відсутнього зуба з допомогою незнімних або знімних конструкцій. Це можуть бути різноманітні за матеріалами і технологіями виготовлення коронки та мости, вініри та вкладки, часткові або повні знімні протези. Задачею стоматологічного протезування є відновлення Вашої повноцінної жувальної функції та належного естетичного вигляду зубного ряду.

Чи є якась особливість у виборі методу протезування в залежності від віку людини? Так, є! У період стрімкого росту та формування скелету (кісток) людини (а це, як правило, до 18 років) небажано здійснювати протезування, яке може обмежувати правильний розвиток зубо-щелепної системи. Це зазвичай мостовидні протези. Чи є якесь альтернативне рішення? Рішення звичайно ж є. Але, щоб сказати, яке саме, необхідне детальне вивчення кожної конкретної клінічної ситуації.

Зубні протези в Ужгороді: етапи виготовлення

Виготовлення будь-якого виду зубного протезу в Ужгороді — це завжди складний технологічний процес, який потребує тісної співпраці лікаря-стоматолога та зубного техніка, а також використання різного роду матеріалів та технологічного обладнання.

Весь процес протезування ділиться на два етапи: клінічний та технічний.

Перший етап — клінічний. Він походить у стоматологічному кабінеті і передбачає:

 • огляд та складання плану лікування. На даному етапі обговорюються всі можливі варіанти зубного протезування з урахуванням усіх Ваших побажань.
 • підготовка до протезування. Після визначення з методом протезування всі зуби, які будуть залучені в цей процес, мають бути вилікувані, тобто позбавлені больових відчуттів та будь-яких каріозних уражень, або, якщо це неможливо, — такі зуби мають бути видалені.
 • зняття відбитку. На цьому етапі спеціальною силіконовою масою з підготовлених зубів знімається відбиток, який буде відтворювати точну копію Вашої клінічної ситуації та буде інформацією для наступного технічного етапу протезування.

На технічному етапі в роботу вступає зубний технік. У зуботехнійній лабораторії по раніше знятому відбитку він виготовляє модель (точну копію) Ваших підготовлених зубів. Далі, залежно від обраного виду протезування, із використанням спеціального обладнання виготовляється необхідна конструкція. Після цього готовий виріб повертається до стоматологічного кабінету і фіксується в ротовій порожнині пацієнта. Обов'язково даються рекомендації щодо його використання та догляду за ним.

Ціни на зубні протези в Ужгороді

Ми виконуємо весь спектр робіт по зубному протезуванню — від простої металевої коронки до екслюзивних художніх керамічних реставрацій . Для цього ми співпрацюємо із зубними техніками, кожен з яких є профі у своїй справі, використовуємо матеріали тільки провідних брендів світу, які вже давно зарекомендували себе. Ціни на зубні протези в Ужгороді залежить від матеріалу. Ознайомитись з цінами можна на нашій сторінці з цінами. Одним з найважливіших аспектів у стоматологічному протезуванні є точність. Лише вона може забезпечити якісне приляганя та надійну фіксацію протеза і, як результат, — довгий термін служби будь-якого виду ортопедичної конструкції: чи то буде вінір, вкладка, коронка, міст, знімний протез і т.д. Досягнути максимальної точності нам допомагає бінокулярна система з трикратним збільшенням, яку ми застосовуємо на кожному етапі протезування.

Записуйтесь на прийом протезування зубів просто зараз!

Протезування

Реставрація зубів

Особливості художньої реставрації

Художня реставрація зубів в Ужгороді означає відновлення його зруйнованої форми. В побуті часто її називають "нарощуванням". Реставрацію ще можна порівняти зі звичайним пломбуванням, але зі своїми особливостями.

Це досить складний процес, який потребує відповідних знань, умінь та навиків лікаря-стоматолога. Можна сказати, що звичайний стоматолог має перетворитися на лікаря-скульптора і художника в одній особі. Адже, художня реставрація – це відновлення зуба з урахуванням усіх естетичних та функціональних факторів, якими наділила його природа, – а це форма, відтінок, прозорість, блиск і, що найважливіше, – гармонія з сусідніми здоровими зубами. Тобто відреставрований зуб не повинен вирізнятися з-поміж здорових

Пряма реставрація зуба в Ужгороді виконується прямо в ротовій порожнині пацієнта. По її завершенні Ви одразу зможете повернутися до звичайного ритму життя. Здійснюється в одне відвідування. Сам процес досить кропіткий, тому потребує багато часу (1-2 год. на один зуб). Чи присутні больові відчуття під час реставрації? Якщо зуб раніше лікувався і з нього було видалено нерв – біль повністю відсутній. Якщо ж ні, а значна частина зуба зруйнована, – то є необхідність у виконанні місцевого знеболення. Для прямих художніх реставрацїй ми використовуємо високоестетичні фотополімерні матеріали японських фірм "GC" та "Tokuyama Dental" – лідерів на ринку стоматологічних матеріалів.

Непряма реставрація є альтернативним рішенням щодо прямої. Непряма тому, що здійснюється не прямо в роті пацієнта, а в зуботехнічній лабораторії. Вона передбачає два візити до стоматолога. Під час першого відвідування проблемний зуб очищається від зруйнованих тканин. Якщо руйнування значне, а зуб живий (з нервом), – використовується знеболювання. Зуб очищається і допломбовується, далі обшліфовується до необхідної форми і з нього спеціальною силіконовою масою знімається відбиток. По відбитку в зуботехнічній лабораторії відливається точна копія проблемного зуба і з допомогою спеціальної керамічної маси відновлюють правильну форму та колір зуба. В наступне відвідування готова непряма реставрація фіксується на підготовлений раніше зуб з допомогою спеціального фіксуючого цементу.

Непряма реставрація, на відміну від прямої, має декілька переваг, а саме:

 • здійснюється поза межами ротової порожнини, чим унеможливлюється ризик потрапляння на реставрацію будь-яких рідин та забруднень під час роботи. Це важливий фактор, що впливає на довговічність реставрації та бездоганний естетичний вигляд;
 • немає необхідності годинами сидіти з відкритим ротом;
 • реставрація виконується в зуботехнічній лабораторії, а це означає, що є достатня кількість часу є для більш досконалого виконання роботи;
 • ідеально гладка поверхня реставрації, що забезпечить безпроблемний гігієнічний догляд;
 • непряма керамічна реставрація з часом не змінюється в кольорі, навіть під дією кави та сигарет.

Різновидами непрямих реставрацій є керамічні вініри та вкладки.

Чи потрібна Вам художня реставрація? Відповідь – звичайно так, якщо:

 • в зубі є порожнина;
 • зуб має відколи та тріщини;
 • колір зуба змінений;
 • зуб має неестетичну форму.

Протипоказами до художньої реставрації можуть бути:

 • індивідуальна непереносимість фотополімерного матеріалу (алергія);
 • підвищений тонус жувальних м'язів (може призвести до відлому реставрації);
 • прямий прикус (може призвести до відлому реставрації).

Реставрацыя